רעיונות לימי הולדת לבנות

בנות נהנות תמיד מימי הולדת עם תקליטן, די.ג'יי וריקודים, אבל ידוע שהן גם נהנות מאד מפעילות אירובית. כבר בשלבים המוקדמים של הילדות, אוהבות הבנות שלנו לשחק קלאס, לקפוץ בתוך גומי, וליהנות משפע פעילויות לימי הולדת לבנות. לכן, היינו לוקחים זאת צעד אחד קדימה ומציעים לכם לחגוג להן יום הולדת אקסקלוסיבי בפארק טרמפולינות. 

פארק טרמפולינות – מקסימום אירוביות

במקום כמו פארק טרמפולינות יוכלו הבנות לקפוץ בטרמפולינות בוטיק תוצרת חוץ העומדות בתקנים מערביים מחמירים. לצד הטרמפולינות ייהנו הבנות שלכם מבריכת ספוגים בה ניתן להשתעשע, ואליה מגיעים בקפיצה מטרמפולינה המחוברת אליה. לצד בילויים פיזיים אלה, ניתן גם ליהנות מארוחה טובה, לבלות בבית הקולנוע הקטן שלנו (המסך 55 אינץ' אבל איכותי מאד), ולהתענג על עוגת יום ההולדת.

מדוע ילדות רבות אוהבות לבוא לפארק טרמפולינות?

הפארק מציע חופש ברמה כמעט בלתי מוגבלת, שטחי קפיצה רחבי יריעה, אטרקציות נלוות, וצוות אירוח עתיר ניסיון. בנות רבות העידו כי הן אוהבות מאד לחגוג כאן את יום הולדתן, המשלב סגנונות פעילות רבים, החל מהפיזיות ועד הרוחניות. 

רעיונות מעשיים לחגיגה בפארק הטרמפולינות – מהם?

סרטון קצר – צופים בסרטון על ילדת היום הולדת בבית הקולנוע הקטן שלנו. ניתן גם לשלב צפייה בהוראות הבטיחות של הפארק לקראת העלייה לטרמפולינות.

טרמפולינות – בואו להגשים את החוויה העיקרית של הפארק. קפיצה בטרמפולינות בוטיק משובחות בעלות תקנים בינלאומיים.

בריכת ספוגים – בואו לחוות את החוויה הקרובה ביותר לבריכה רטובה. לבריכה ניתן לגיע בקפיצה מטרמפולינה, מה שהופך את החוויה לאקסקלוסיבית.

ארוחה טובה – בואו לאכול ממיטב הסלטים והמנות האיטלקיות שלנו כגון פיצה ופסטה ברטבים שונים.

עוגת יום הולדת – בסוף, ניתן להתענג על עוגת יום הולדת במיוחד בשבילכן.

פארק ג'אמפ פארק – השקעה באיכות חסרת תקדים

בפארק ג'אמפ פארק תוכלו ליהנות משלל חוויות חסרות תקדים כגון קפיצה בטרמפולינות בוטיק, שהייה בבית קולנוע קטן אך איכותי, ארוחה מעולה וכמובן איך אפשר בלי בריכת הספוגים שלנו. כאשר אתם חוגגים בג'אמפ פארק אתם משקיעים באיכות יום ההולדת של הבת שלכם כמעט יותר מבכל מקום אחר.

פנו אלינו למידע נוסף על ימי הולדת לבנות בג'אמפ פארק – פארק הטרמפולינות בראשון לציון!