חדרי בריחה - חוויה של פעם בחיים

מי שמעוניין לקחת חלק באירוע גדול באמת יירשם אל חדרי הבריחה וייהנה ממגוון מאורעות מרשים של חוכמה, אסטרטגיה, פחד ואימה כאחד! חדר הבריחה מציע מגוון עצום של אטרקציות המחכה אך ורק לכם. חדר הבריחה מיועד לימי הולדת, וכתוספת לאירועים קיימים. אם בחרתם לחגוג באולם או במסעדה, חדר הבריחה כאירוע מס' 2 זה בדיוק מה שאתם צריכים להשלמת החוויה וסיכום מוצלח של האירוע החגיגי כולו.

מגוון רגשות, מגוון חוויות

לא כל חדר בריחה הוא בחסות החשיכה, מפחיד ומיועד לעורר בהלה. ישנם כל מיני סוגים של חדרי בריחה. כך, למשל, חדר בריחה שהתפאורה והחפצים בפנים גלויים לעין ויש אור בחדר. המטרה של חדר זה היא לא רק אימה אלא בעיקר פתרון חידות קווסט חבויות אשר אתם צריכים לגלות, לפתור ולעבור לשלב הא: דלת נעולה שאתם צריכים ללמוד כיצד לפתוח אותה, ספר עם קוד סתרים לפתיחת התיבה, וכד'. רמת ההפחדה בחדר בריחה זה מינימלית, כשעיקר המטרה היא הגעה לסוף החידה. ההמלצה היא לחגוג בחדר כזה בקבוצות כמובן. לעומת זאת, חדרי דאנג'ן הם חדרים בהם הפחד הוא השולט, הצעקות והבעתות הן לכל אורך המשחק, הכל מתנהל בדרגות שונות של חושך והמטרה היא כמובן להימלט מהחדר. בחדר זה, התפאורה והעלילה משתנות. הוא מומלץ במיוחד לחגיגה לבד או כזוג, פחות כחגיגה קבוצתית, אם כי בהחלט אפשרי בשביל החוויה.

חדד בריחה

חדר הבריחה הקבוצתי

רישום כקבוצה מיועד לחדר בריחה המומלצים במיוחד עבור קבוצה. חדר בריחה מסוג כזה מכיל בדרך כלל חידות משותפות לפתרון ומעבר שלבים (כלומר, חדרים במשחק) לאחר שהקבוצה כולה הצליחה להתגבר על השלב הקודם. משפחה יכולה להירשם אל החדר וכמוה גם קבוצת עובדים, קבוצת חברים ואפילו וועדי עובדים בסדרי גודל קטנים.

חדר הבריחה לבודדים וזוגות

חדר בריחה זה – כדאי שיכיל אלמנטים אישיים של פחד, בעתה ואימה. חדר בריחה מסוג זה בדרך כלל יתנהל במתכונת חשוכה, כשהעלילה מתבססת או על סיפור ידוע מתחום זה או על עלילה מקורית של חדר הבריחה. חדר בריחה זה יכול לשמש גם קבוצות, אך אם הנרשמים הם בודדים/זוגות, זו האופציה הכי עדיפה והכי פרקטית.