טיפים לתכנון חתונות בצפון

מתחתנים בצפון? טרם התחלתם בהכנות לאירוע? במאמר זה אנו נספק את הטיפים המנצחים שהופכים כל חתונה בצפון לאירוע מוצלח שיזכה אתכם במחמאות רבות מכל משתתפת ומשתתף. חתונות בצפון דורשות הכנות רבות, ביניהן קביעת המקום בו תתחתנו, בחירת צוות ההפקות שילווה אתכם, וביצוע מהלכים ארגוניים חכמים שידרבנו כל מוזמנת ומוזמן שלכם באמת להגיע, גם אם הם/ן ממוקמים/ות במעגל המכרים הרחוק שלכם.

טיפ מס' 1: מומלץ לבחור במקום שמופעל על ידי חברת הפקות

זה לא סוד שישנם לא מעט מקומות לאירועים בהם ההתקשרות נעשית על בסיס שכירות, ללא כל עזרה בהפקה. זו לא דרך לחגוג חתונות בצפון או בכל אזור אחר בארץ. חתונות הן אירועים עמוסים, רוויים באטרקציות שדורשים מהלכים לוגיסטיים רבים. מוטב לתת זאת לבעלי מקצוע ולאפשר לעצמכם להתרכז בחלק האומנותי של החתונה בלבד: בחירת תלבושות, בחירת שמלת כלה ונעליים וכמובן תכנון ההזמנות וקביעת רשימת המוזמנים. את זה עושים ביעילות ובקלות כאשר על נושאי הלוגיסטיקה, הריהוט, הקייטרינג, מקומות הישיבה וכד' אמונה חברת הפקות. כן מומלץ לוודא שישנה מעצבת אירועים באולם שתסייע לכם לתכנן ולגבש אותו על פי דרככם על מנת להתאים את מראה האולם לאופי החתונה שלכם.

טיפ מס' 2: מומלץ לוודא שהמקום מתאים עבורכם ועבור מי שאתם מזמינים

התאמה זו נבדקת, בראש ובראשונה, על ידי ווידוא שהמקום בכלל מתאים לאכלוס. אם אתם נמצאים ממש בימים הראשונים, ואתם מתכננים להזמין כמות מסוימת של אנשים, העצה שלנו היא לא לקחת מקום שמתאים בדיוק למספר הזה, כי ייתכן שתחליטו להתרחב ואז לא יימצא לכם פתרון. או שתבחרו מראש אולם אירועים בצפון שגדול ב- 200-400 איש לפחות מהכמות הנדרשת לכם, או שתסגרו אירוע במתחם על כמה אולמות ותעברו אולם רק אם תגלו שרשימת המוזמנים שלכם התרחבה בעשרות עד מאות איש ואשה. עוד בדיקה שמומלץ לעשות היא נגישות: האם האולם נגיש בתחבורה ציבורית? נגיש לרכב פרטי באמצעות חניונים? כך, תוכלו לוודא כי חתונות בצפון אותן אתם מתכננים יהיו גם חתונות מאוישות באורחים בסבירות גבוהה.

טיפ מס' 3: שירות טלמרקטינג לווידוא הגעה – יתרון

מומלץ להכניס שירות זה לרשימת הספקים שלכם. משמעותו: נציגיו יתקשרו לכל מוזמן ומוזמנת ויוודאו שהם מגיעים ימים ספורים לפני מועד האירוע. בדרך זו תהיה לכם אינדיקציה מלאה מי מגיע ותוכלו להיערך עם אולם האירועים בהתאם למידע זה.