5 טרדנים לחתונות קיץ במרכז בשנת 2018

להלן 5 הטרנדים החמים לחתונות קיץ במרכז! אנו ממליצים לכל זוג מתחתן שמעוניין להינשא באזור ירוק מרכזי זה לקרוא את מקבץ הטרנדים ולהפנים כיצד מומלץ להתחתן בעונה זו של השנה, באיזו מסגרת וכיצד ליצוק אווירה ייחודית שניתן ליצוק רק בחתונות בוטיק.

חתונה בגן אירועים ענק באווירת חו"ל

בגן אירועים רחב שוליים שנפתח במיוחד בשבילכם אתם מוזמנים לחגוג כמו שלא חגגתם מעולם. בשישי בצהריים נהנים מהצמחייה הירוקה ומהתקני האוורור וההצללה שיקפיצו לכם את האירוע. בלילה נהנים ממיצג אורות LED יוקרתי על בסיס שבילי הליכה יוקרתיים וסביבת חג איכותית שאין שניה לה.

חתונה באולם חיצוני באווירה מלכותית

לא גן אירועים, אלא אולם חיצוני. הסטרוקטורות השונות יחושו לכם כמו באולם ולא כמו במסגרת גן אירועים במרכז, אבל החשיפה לכיפת השמים קיימת. השטח מכוסה בפתרונות הצללה איכותיים אשר פרוסים על כל המרחב על סביב השולחנות בלבד, לבחירתכם.

בחירת הכשרות של הקייטרינג – לא צריך להסתמך על משהו מאולץ

באולם שמכבד את עצמו או גן אירועים במרכז שהומלץ לכם – חברת הקייטרינג תאפשר לכם לבחור באיזו רמה של כשרות אתם מעוניינים: בד"צ או לנדאו? חת"ם סופר או רבנות עיר? אתם תקבעו, הקייטרינג יספק ויציג תעודות.

עלייה לחופה עם שיר חופה לבחירתכם

לא צריך להסתפק רק בדרשות של הרב ובקריאות לאורחים להתקהל סביב החופה. עם מוזיקה זה הרבה יותר איכותי ומשכנע. בואו להינשא כשברקע מנוגן שיר החופה שקבעתם שינוגן. ניתן לשים אותו מוקלט או להזמין נגנים חיים אל אולם אירועים במרכז אשר ינגנו אותו בשבילכם.

לינה יום לפני החתונה למניעת איחורים

הכי לא נעים – להיתקע בפקק בחתונה של עצמכם, אז אל תהיו לחוצים. בקשו הסדר לינה באולם. אולמות אירועים במרכז לא מעטים מציעים ללקוחות לישון שם יום לפני החתונה על מנת שיגיעו FRESH וללא לחצים ואילוצים. ומה אתכם? אם יש באפשרותכם, אל תיסעו אל אולם אירועים במרכז ביום האירוע. הפקקים של הרצליה, נתניה וחדרה פשוט יכריעו אתכם גם אם תצאו שעתיים לפני הזמן. גשו ללון במקום, תיהנו מסוויטה יוקרתית, ולמחרת – מחתונה איכותית וחסרת מעצורים שתאורגן במיוחד בשבילכם!

לאירוע בלתי נשכח צרו קשר עוד היום עם חברת השכרת ציוד לאירועים - עיצוב חופות מושלם, סידור פרחים ועוד...