אירועים עסקיים

 
אירועים עסקיים מחולקים ל- 3 סוגים: כנסי חברה המיועדים לוועדי עובדים, כנסים כלליים בהם משתתפות כמה חברות, למשל לכינון שותפות או מפגש פסגה, או קונגרס המיועד למספר בלתי מוגבל של חברות ועוסקים אשר על הפקתו אמונה חברת הפקות לקהלים גדולים והיא הוזמנה בדרך כלל על ידי גוף עסקי עמיד ביותר בקנה מידה ארצי ולעתים גלובלי.
 
כנסי חברה וועדי עובדים
 
האירועים העסקיים הקטנים ביותר. לרוב, הם מיושמים במטרה לגבש את צוות העובדים, להכריז על מצטייני הארגון ולקבל תחזית על העתיד לבוא בתחום העסקי מפי קברניטי העסק. כנס שכזה יכול להיות ערוך באולם עם שולחנות או באולם בו החברה יושבת כקהל אחד עם במה מרכזית.
 
הפקת אירועים עסקיים
 
כנסים משותפים למספר חברות
 
כנסים בהם לוקחות חלק מספר חברות ולוקחים חלק מספר תאגידים. בדרך כלל, הם מיועדים להנהלה ולדרג הביניים ומטרתם היא ליצור שותפות עסקית או להגות רעיון יזמי משותף. מאד מקובל – למשל שחברת לקוח וחברת ספק יארגנו כנס שכזה בו ישנו גם חלק מקצועי של סיכום חוזה ההתקשרות מוכר-לקוח, וגם חלק אומנותי-בידורי עליו אמונה חברת הפקות במהלך תוכנו האומנותי של הכנס. הכנס מתאים לכינון באולם עם שולחנות או באולם עם כסאות המסודרים בפורמט של קהל.
 
קונגרסים
 
כנסים ענקיים בקנה מידה ארצי או בינלאומי בהם משתתפות מספר עצום של חברות או מספר תאגידים גדול. המטרה בעסק שכזה היא לשתף רעיונות חדשים, לשווק את מרכולתך העסקית בתור משתתף או לקדם את התחום בו עוסק הקונגרס – בתור המארגן שלו. אם הוזמנת לשים דוכן שלך בקונגרס אחר, חברת ההפקות תלווה אותך למיקומך בו ותדאג לכינון דוכן כנדרש, ואם אתה הוא מארגן הקונגרס כמובן שתזדקק לחברת הפקות שתדאג לכל לוגיסטיקת הענק הן מבחינת דיפון המתחם בעיצוב חסר פניות והן בתחום התפעולי כמו מזון, דיילי שירות וכד'.

מאפייני חברת ההפקות באירועים עסקיים
 
·         מקצועית ומנוסה.
 
·         בעלת תודעת שירות לקוחות גדולים כקטנים.
 
·         משרה אמון בקרב מארגני אירועים.
 
·         מביאה את לקוחותיה לגבהים חסרי תקדים גם מבחינה שיווקית.
 
·         בקיאה בכל סוגי ההפקות והאירועים העסקיים.
 
למידע נוסף אודות הפקת אירועים עסקיים היכנסו לאולם אירועים בשרון והתרשמו !