שאלות ותשובות אודות גני אירועים בשרון

במאמר שלפניכם נספק את המידע הנדרש לגיבוש בחירתם של גני אירועים בשרון. כשאתם מבקשים לגבש בחירה של גן אירועים, מאד מומלץ לבדוק שזהו גן שתכליתו הוא אירועים: התשלום אינו מתבצע רק על השכירות אלא גם על ההפקה. במתחם עובדים אנשים שמבינים מהי הפקה, הפיקו אירועים רבים לפניכם וכעת הם כאן בשביל לסייע לכם בנושא זה. בשונה מכך, ישנם גני אירועים בשרון המיועדים להשכרה בלבד, וההפקה היא עצמאית, מצדכם. באירוע שאתם עומדים להשקיע כסף – במיוחד בטקס מכונן כמו חתונה או בר/בת מצווה, מומלץ שתהיה בגן חברת הפקות אחראית.

כיצד מומלץ לבחור באופן ראשוני את הגן?

התאמה לכמות האורחים – זהו הפרמטר הראשון שאתם צריכים לבדוק. בלעדיו, אין מה לבדוק עוד, ותצטרכו לעבור למתחן אירועים אחר.
 
הסדרי לינה טרום חתונה – במידה ומדובר בחתונה, מוטב לבדוק שיש הסדר לינה על מנת שתוכלו, ביום האירוע, כבר להיות נוכחים בו במקום להתעכב בפקקים שבכבישים. ההסדר נעשה בבית מלון סמוך למקום האירוע, כשבני הזוג מתארחים בסוויטה מפוארת.
כשרות – חשוב לוודא כי המזון באירוע כשר, ואם הזמנתם אורחים מסורתיים ודתיים בתפוצה נרחבת, כדאי יהיה להיפגש עם הנציגים העיקריים שלהם ולגבש יחד עמם את סוג הכשרות המבוקש. לאחר מכן, יש לוודא מול גן  אירועים בשרון שהוא מספק סוג כזה של כשרות לפני שיוצאים לדרך. 

במידה ובמתחם ישנם כמה גני ואולמות אירועים – איך נדע מה לבחור?

בדומה לבחירה הראשונית של המתחם, חשוב לחלק את המקומות השונים לסדרי גודל של כמויות אורחים, וכמובן לא לבחור מקומות קטנים מדי. שנית, יש לבחור מקום שקוסם בעיניכם מבחינת הצמחייה והמראה העיצובי ולהבטיח גם מוצא לחלל פנימי על מנת לאפשר לאורחים ליהנות גם מבילוי מקורה מעת לעת.

האם גם אירועים קטנים ואינטימיים יכולים גם כן להיחגג בגן אירועים?

בהחלט. ישנו במתחם גן אירועים לפחות גן אחד בגודל קטן המספק את החוויה לאורחים בכמות מצומצמת. אנו ממליצים להתייחס לאירוע כזה כמו אל אירוע גדול לכל דבר ועניין, לגייס את חברת ההפקות עבורו ולהבטיח שיוצא לכם אירוע מתוכנן שיסב לאורחים שלכם הרגשה טובה. אירוע שהוא קטן אך מושקע עשוי להיות זה שייזכר באמת להרבה זמן, במידה מסוימת יותר מאירוע בקנה מידה גדול.